itemscope itemtype="http://schema.org/WebSite"> BUZDOLABI TEMİZLİĞİ | Huzurlu Yuvam

BUZDOLABI TEMİZLİĞİ

Temizlendiğinde en rahatlatan yerlerden biri olan buzdolabı, haftada bir silinmeli. Erteledik Ç daha zor gelen buzdolabı, muhakkak sık olarak temizlenmeli. Buzdolabı temizlerken nelere dikkat etmeliyiz? �şte dikkat etmemiz gerekenler:

  1. Buzdolabına silmeye başlamadan önce mutlaka içerisindeki malzemeleri çıkarmalıyız.
  2. Buzdolabının fişini çekmeliyiz, içerisinde bozulacak ürünler varsa dondurucuya koymalıyız.
  3. Içerisinin boşaldığın an emin olduktan sonra sabunlu sünger ile raflarını güzelce silelim.
  4. Ardından  köpüğünü almak için sirkeli su ile rafların üzerinden tekrar geçelim.

Güzelce silinmiş dolabı havalandıktan sonra ürünlerimizi raflara dizelim. İşte bu kadar kısa bir sürede Buzdolabını temizledik. Bazen yapmaya edindiğimiz işler Aslında Büyüdükçe daha çok zor bir hale geliyor, Bu sebepten ötürü aklımıza gelen işlere anında yaparsak hiç iş biriktirmem iş oluruz. Ev işlerinde pratik olmak için Muhakkak bir strateji belirlememiz gerekmektedir, Böylece ev işlerini daha kısa sürede bitirip ailemize daha çok zaman ayırabiliriz.

Her şeyden önce ailemizle zaman geçirmek önceliğimiz olmalı. Sayfamı takip etmeye devam edin, yorum yaparak destek olabilirsiniz.

REFRIGERATOR CLEANING

The refrigerator, which is one of the most comfortable places when cleaned, should be wiped once a week. We postponed The refrigerator, which is more difficult, should definitely be cleaned frequently. What should we pay attention to when cleaning the refrigerator? Here are the things to watch out for:

  1. Before starting to wipe the refrigerator, we must definitely remove the materials inside.
  2. We have to unplug the refrigerator, if there are spoiled products, we should put it in the freezer.
  3. After making sure that the contents are empty, let’s wipe the shelves with a soapy sponge.
  4. Then let’s go over the shelves again with vinegared water to remove the foam. Let’s put our products on the shelves after the well-wiped cabinet is aired. Here we cleaned the refrigerator in such a short time. Sometimes the jobs we have acquired to do actually become more difficult as we grow. For this reason, if we do the things that come to our mind immediately, we will not save any work. In order to be practical in housework, we definitely need to determine a strategy, so that we can finish household chores in a shorter time and spend more time for our family. Above all, it should be our priority to spend time with our family. Keep following my page, you can support by commenting.